Biologiczne Oczyszczalnie Ścieków

www.energo-system24.pl

 

Biologiczne oczyszczalnie ścieków

VH6 PREMIUM
 Przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków VH PREMIUM służą do oczyszczaniu ścieków z domów jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz innych obiektów takich jak: restauracje, hotele, zakłady pracy, szkoły, przedszkola itp. Biologiczne oczyszczalnie VH działają w technologii niskoobciążonego osadu czynnego i zostały zaprojektowane według norm i przepisów obowiązujących w Unii Europejskiej – EN 12566-3. Oczyszczalnie ścieków VH PREMIUM pozwalają na nowoczesną oraz ekonomiczną utylizację ścieków. Praca oczyszczalni jest niezawodna nawet przy małym lub przerywany dopływie ścieków oraz w okresie zimowym. Woda pościekowa z oczyszczalni odpowiada wymogą higienicznym i wodno-gospodarczym dzięki czemu oczyszczone ścieki można spuszczać bezpośrednio do cieku wodnego. Jeśli w miejscu inwestycji nie mamy do dyspozycji wód powierzchniowych to możemy oczyszczone ścieki odprowadzić do gleby przez obiekt, który zapewnia wsiąkanie. Przydomowe oczyszczalnie ścieków posiadają liczne europejskie certyfikaty, określające wysoką jakość oraz nowoczesną technologię. Praca oczyszczalni ścieków odbywa się zgodnie z zharmonizowaną normą PN-EN 12566-3+A1:2009. Wiedząc jak ważna jest ochrona środowiska naturalnego informujemy, że dostarczane przez nas oczyszczalnie biologiczne osiągają wysoki stopień oczyszczania (aż do 98%) przy małym zużyciu energii elektrycznej. Oczyszczalnia ścieków typu VH składa się z następujących części:Tabela VHL2

- wodoszczelny zbiornik (z ewentualną nadbudową)
- pokrywa zamykana - kolor zielony (za dopłatą) lub biały
- sterownik czasowy
- Szafka sterownicza na dmuchawę
- wąż napowietrzający (około 5 metrów)
- dmuchawa napowietrzająca
- układ napowietrzania
- system pompowy
- zestaw startowy do uruchomienia oczyszczalni.

VH3

 

 Oczyszczalnie Biologiczne: EK-S4/I AQUA - EK-S50/I AQUA

 Oczyszczalnie Biologiczne typoszeregu EK-S4/I AQUA - EK-S50/I AQUA (nazywane dalej EK-S) są przeznaczone do oczyszczania ścieków bytowo-gospodarczych od 4 do 50 mieszkańców w sytuacji, gdy w danej gminie brak jest publicznej kanalizacji sanitarnej lub jeśli podłączenie nieruchomości do takiej kanalizacji nie jest uzasadnione ze względów technicznych, bądź ekonomicznych. Oczyszczalnie EK-S polecane są standardowo do oczyszczania ścieków odprowadzanych z domów jednorodzinnych, małych jednostek mieszkalnych, pensjonatów, obiektów wypoczynkowych, hoteli, restauracji, szkół itp.
Możliwe jest również wykorzystanie tego typu oczyszczalni do oczyszczania innych ścieków (np. z małych zakładów) zawierających zanieczyszczenia podlegające rozkładowi biologicznemu. Z oczyszczalni odpływają dobrze oczyszczone ścieki oraz odprowadzana jest minimalna ilość osadu. Odpływ z oczyszczalni można odprowadzić do wody lub do gruntu zgodnie z warunkami określonymi w Ustawie Prawo Wodne z dnia 18 lipca 2001r. (Dz. U. 2001.Nr 115, poz 1229 z późn. zm.). Urządzenia są certyfikowane, produkowane zgodnie z normami Unii Europejskiej, poświadczone znakiem CE na technologie oczyszczania.
Spełniają z nawiązką wymogi normy: PN EN 12566-3+A1:2009 (Certyfikaty: CE: E30-00085-11 i CE: E-30-00014-13). Wdrażamy również Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskowego zgodnie z wymaganiami norm: PN-EN ISO 9001: 2009 i PN-EN ISO 14001:2005. Posiadamy atest wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH (HK/W0360/01/2010), a także Certyfikat Rzetelnej Firmy.

Aqua galeria

 

Sposób działania oczyszczalni oraz jej główne elementy technologiczne przedstawiono na rysunku poniżej:SCHEMAT AQUA

     

                               DANE TECHNICZNE: OCZYSZCZALNIE BIOLOGICZNE EK-S/I-AQUA

TAB

ISO Aqua

          Energo-System
             Przyłęk 30c
       64-300 Nowy Tomyśl

          tel: 535-353-219,
          tel: 605-764-773

     e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 ZAPEWNIAMY

 

 Partnerzy2