Biologiczne Oczyszczalnie Ścieków

www.energo-system24.pl

O firmie

                Przydomowe oczyszczalnie ścieków to główna domena naszej działalności. Firma Energo-system korzysta z ponad 10-letniego doświadczenia w branży budowlanej. Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie projektowania, sprzedaży i montażu przydomowych oczyszczalni ścieków, przyłączy wodnych i kanalizacyjnych jak i instalacji odwodniających. Wykonujemy także instalacje elektryczne, pomiary elektryczne i termowizyjne. Naszym klientom udzielamy bezpłatnych porad technicznych i pomocy w doborze przydomowych oczyszczalni ścieków w zależności od warunków terenowych i geologicznych. Dobór urządzeń do indywidualnych potrzeb i na każdą kieszeń ułatwia szeroki asortyment posiadanych oczyszczalni i urządzeń infiltracyjnych służących do rozsączania ścieków do gruntu, które sprowadzamy od liczących się na rynku producentów krajowych i zagranicznych. Naszym klientom oferujemy usługi począwszy od doradztwa, wykonania projektu do montażu instalacji.
Na wszystkie nasze usługi udzielamy gwarancji. Od początków działalności Firmy Energo-system dokładaliśmy wszelkich starań, aby do rąk Państwa trafiały produkty najwyższej jakości i w dobrych cenach. Staramy się zadowolić klienta i wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom, dlatego współpracujemy z najlepszymi producentami wyrobów oraz materiałów potrzebnych do budowy przydomowych oczyszczalni ścieków. Jeżeli są Państwo zainteresowani spotkaniem z naszym przedstawicielem prosimy o kontakt telefoniczny.
Specjalizujemy się w wykonywaniu:
- przydomowych oczyszczalni ścieków
- odwodnień terenu
- przyłączy wodno-kanalizacyjnych
- instalacji elektrycznych
- pomiarów elektrycznych
- pomiarów oświetlenia
- pomiarów termowizyjnych.

Ponadto świadczymy usługi:

- Podnośnikiem koszowym

- Minikoparką

- Transportowe - wywrotką

Zasięg terytorialny naszej działalności:

Województwo Lubuskie - powiaty: Gorzów Wlkp., Słubice, Sulęcin, Międzyrzecz, Świebodzin, Krosno Odrzańskie, Zielona Góra, Wschowa, Nowa Sól, Żary, Żagań Województwo Wielkopolskie – powiaty: Międzychód, Szamotuły, Oborniki, Poznań, Nowy Tomyśl, Wolsztyn, Grodzisk Wlkp., Kościan, Śrem.

 WLKP LUBUSKIE

 

          Energo-System
             Przyłęk 30c
       64-300 Nowy Tomyśl

          tel: 535-353-219,
          tel: 605-764-773

     e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 ZAPEWNIAMY

 

 Partnerzy2